Ogłoszenie



Dzisiaj lączymy sie z polish GF'em. Otwarcie o 19. Nowe IP:82.177.193.185:7711





NOWE ip serwera: 82.177.193.185:7711





Prosimy o zarejestrowanie się w sposób następujący:

Imię_Nazwisko

Jeśli nazwa użytkownika nie będzie wyglądała w ten sposób konto zostanie automatycznie usunięte.

#1 13-04-2008 01:45:13

Doromu_Nimor

Użytkownik

Zarejestrowany: 08-04-2008
Posty: 11
Punktów :   

Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

Jezu Chryste kogoscie wy wzieli .Ludzie ten gośc nie potrafi grac rp wogóle.Zacznijmy od tego .Daje ogłoszenie ze szukam pracy wykonuje zlecenia .Zaraz on dzwoni .Odbieram powiedział żebym podjechał pod LCN a więc ok ja jade .Zajeżdzam a oni bramy nie potrafio otworzyc .Pisze do niego przez w: długo mam tu jeszcze czekac a on na to : Wiesz kim ja jestem ???!!! nie potrafi odruznic occ od icc przecież wiadomosc prywatna to OCC .Zachodze do nich .A on na /b pisze .Nie mów co to jest OCC ICC DM RK itd to moze cie przyjme do LCN .Nosz k***a mac kto powiedział ze ja chce do lcnu i jeszcze moze łaske mi robi .Ale nic .Ja mu pisze na /b ze ja nie chce do lcn a on : Nie mów co to jest OCC ICC RK DM itd to może bedziesz w LCN .Ja mu znowu że ja nie chce a on mi z tekstem to co ty k***a chcesz ( to bylo na b ) i zaraz normalnie ICC wypad jak nie chcesz byc w lcn .( ICC I OCC gadal ze mno przez occ a konczyl przez icc 100% non-rp.)Na koniec pisze /me "bierze i ogłusza i zabiera wszystkie ostre i elektryczne " <-----CO TO k***a JEST ?! CO TO ZNACZY ? TOC TO ANALFABETYZM 1 STOPNIA !!!! CZŁOWIEKU NAUCZ SIĘ PISAC W OJCZYSTYM JĘZYKU .a ze słówek włoskich to nic zero w pieni ja do niego Boun Jornio a on CO?
Jak takii czlowiek moze zostac liderem ludzie .Zróbcie coś z tym błagam .Pozdrawiam

Offline

 

#2 13-04-2008 01:56:06

Dip_Draw

Moderator

Zarejestrowany: 06-04-2008
Posty: 19
Punktów :   

Re: Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

OOO tu sie i ja podpisuje k***a 100% non rp np ja do niego Witam a on do mnie z kalachem niewiadomo zkąd z dupy chyba wyskakuje i zaczyna napierdalac ja bez broni musialem uciekac ...zal noba

Offline

 

#3 13-04-2008 10:55:58

Maver_Mentis

Użytkownik

Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

panowie moze jakies dowody bo i ja moge takie bajeczki wypisywac  Doromu tu sie naucz lepiej tych znaczen bo nie jakos nie wiem ze jest OCC i ICC ja myslalem ze OOC i IC...Doramu on ci nic nie napisal o przyjeciu do LCN

Offline

 

#4 13-04-2008 13:03:40

Doromu_Nimor

Użytkownik

Zarejestrowany: 08-04-2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

http://images29.fotosik.pl/194/6d5ad37ecd27d8ae.png


Zdanie "Czego ty k***a chcesz " to odpowiedzi na " ale ja nie chce do lcnu " .
Zdanie "Chyba że tak to w*********j " też jest na to że nie chce należec do LCNU
Przypominam że to było na ICC .A tu nagle ( zakreśline niebieskim ) "wypad ! " <-----z kąd on wiedział że ja nie chce do LCN i po co mnie najpierw zaprasza potem kurde wygania .
I na koniec co to za /me ? co ostre i elektryczne ? wibratory ?  albo udeża w głowe tak że pada na ziemie  <---- ja cię kręce TAK ZE PADA NA ZIEMIE .

Offline

 

#5 13-04-2008 16:40:06

Carlos_Soprano

Moderator

Zarejestrowany: 12-04-2008
Posty: 4
Punktów :   

Re: Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

Doromu_Nimor
Nie kłam bo znam komendy !!
Doromu_Nimor
ku*** naucz sie RP związałem cię a ty uciekasz !!!

Offline

 

#6 13-04-2008 17:08:35

Maver_Mentis

Użytkownik

Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Skarga na lidera LCN Carlos Soprano

ostre-noz bron itp elektryczne- komorki mysl k***a ciolku i sie sam naucz grac rp a moze cie wyjebal z domu bo nie chcial cie w nim...powiedziales ze dasz zlecenie a jemu cos odbilo i powiedzial ze wypad nie pomyslales o tym ? sam sie naucz grac rp a potem osadzaj innych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl