Ogłoszenie



Dzisiaj lączymy sie z polish GF'em. Otwarcie o 19. Nowe IP:82.177.193.185:7711





NOWE ip serwera: 82.177.193.185:7711





Prosimy o zarejestrowanie się w sposób następujący:

Imię_Nazwisko

Jeśli nazwa użytkownika nie będzie wyglądała w ten sposób konto zostanie automatycznie usunięte.

#1 22-03-2008 10:00:08

David_Graver

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 22-03-2008
Posty: 1
Punktów :   

Hitman Agency

Imię:Alex(David)
Nazwisko:Merid(Graver)
PS:Imie i nazwisko podaję fałszywe-te w nawiasie jest prawdziwe.
Adres: Vinewood 20/a4
Data Urodzenia: 02/02/1981
Stan Cywilny: Kawaler


Wykształcenie:
1988 - 1994 Szkoła podstawowa Los Santos((Szkoła o nazwie "Hardcor"kształcąca płatnych zabójców)) UKOŃCZONA
1994 - 1997 Gimnazjum w Los Santos ((Szkoła o nazwie "Big Hardcor"kształcąca płatnych morderców i największych hakerów świata))UKOŃCZONE
1997 - 2000 Liceum w Los Santos((Szkoła o nazwie "Mega Hardcor"kształcąca wytrzymałość,zwinność,zręczność,i wiele innych umiejętności)) UKOŃCZONE
2000 - 2008 Kancelaria Prawnicza((Hitman Agency-płatni mordercy.Jestem najlepszym ze swojego fachu.To ukańcza się dopiero po śmierci))NADAL PRACUJĘ

Historia:Urodziłem się,ja i brat.Matka zmarła przy porodzie,a ojca zabito przez gang zielonych.Rozdzielono mnie od brata kiedy się urodziliśmy.Brat zniknął w świecie,i pragnę go odszukać.Mnie jednak od małego uczono zabijać,celować strzelać,rozwarzać każdą sytuację szybko i dokładnie itp.Trałiem do pewnej "szkoły",zdecydowałem się na nią ponieważ w życiu na niczym mi nei zależało.Pewnej nocy,gdy wracałem do przyczepy kampingowej zaczepiło mnie dwóch gości stojących w pobliżu.Chcieli pieniądze.Jeden przycisnął mnie do ściany,a drugi powoli wyciągnął nóż.Na mojej twarzy pojawił się uśmiech.Już chciał mnię dźgnąć nożem,lecz ja zręcznie mu go wyrwałem i wbiłem między oczy-padł na ziemię.Wyciągnąłem z jego głowy nóż i zacząłem podchodzić do drugiego,a ten padł na ziemię zaczął płakać i się posikał ze strachu,błagał żebym go nie zabijał,no cóż...nie znam litości

Zainteresowania:
- Broń palna i biała
- Motoryzacja
- Informatyka

Umiejętności:
Jazda autami,motorami i latanie wszelkiego rodzaju maszynami Bardzo dobre
Umiejętność zestrzelenia pilota odrzutowca F 16 w locie przy urzyciu sniperrifle
Umiejętność zoperowania się na polu bitwy nożem desantowym.
Umiejętność trafienia w puszkę z 2,500 metrów za pomocą sniperrifle


Cechy:
Zręczność
Zwinność
Rozwaga
Bezlitosność
Celność

OOC:

Imię: Dawid
wiek: 17
Znajomość regulaminu servera : 100%
Znajomość komend: 100%
Znajomość mapy : 100%jeśli chodzi o LS 87% SF,a LV trochę
IC - czat związany z grą
OOC - czat nie związany z grą
BunnyHopping- ciągłe skakanie dla przyspieszenia,skakanie bez sensu i po wszystkim
NinjaJacking- kradziez samochodu gdy ktos w nim siedzi
Drive-by- strzelanie z samochodu
Metagaming- Mówienie do osoby po imieniu,którą pierwszy raz widzimy na oczy
Powergaming- zmuszanie 2 osoby do akcji RP wbrew jej woli
Spawnkill- zabijanie w miejscu respawnu
DM- zabijanie dla zabawy,nie zgodne z zasadami RP
RevengeKill- Zabijanie kogoś z zemsty


PS:Na serverach SA-MP gram ponad rok.Jak już zaczynam na jakimś grać to gram przeważnie dopuki on nie upadnie.To jest podanie na leadera Hitman Agency

Offline

 

#2 22-03-2008 11:48:49

Tomaso_Anello

Moderator

565705
Zarejestrowany: 21-03-2008
Posty: 14
Punktów :   

Re: Hitman Agency

Jakbys nie zauwazyl HA ma moderatora czyli ma juz lidera.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl