Ogłoszenie



Dzisiaj lączymy sie z polish GF'em. Otwarcie o 19. Nowe IP:82.177.193.185:7711





NOWE ip serwera: 82.177.193.185:7711





Prosimy o zarejestrowanie się w sposób następujący:

Imię_Nazwisko

Jeśli nazwa użytkownika nie będzie wyglądała w ten sposób konto zostanie automatycznie usunięte.

#1 17-03-2008 21:48:33

Tookie_Williams

Administrator

Zarejestrowany: 16-03-2008
Posty: 14
Punktów :   

Rekrutacja

Rekrutacja OTWARTA






Wzór Podania:

OOC:

Imię:
Wiek:
Znajomość Mapki:
Poziom RP (%):
Poprzednie Serwery:
Znajomość Komend:

IC:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Poprzednie Prace:
Licencje:
Inne Umiejętności:

Dopodania należy dołączyć krótki życiorys.

Ostatnio edytowany przez Johny_Bonano (17-03-2008 21:58:35)

Offline

 

#2 22-03-2008 22:42:19

Tomek_Lisek

Moderator

Zarejestrowany: 21-03-2008
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Wzór Podania:

OOC:

Imię:Tomek
Wiek:20
Znajomość Mapki:100%
Poziom RP (%):zalezy
Poprzednie Serwery: TR PRL VRP
Znajomość Komend:!100

IC:

Imię:Tomek
Nazwisko:Lisek
Wiek:19
Poprzednie Prace:Detektyw , zlodziej aut
Licencje:wszystkie
Inne Umiejętności:


Aktualny Lider

Offline

 

#3 27-03-2008 20:13:51

Alan_Crop

LSPD

Zarejestrowany: 27-03-2008
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Alan
Wiek:19
Znajomość Mapki:90%
Poziom RP (%):97%
Poprzednie Serwery:Real Life rp polska ,POLISH REAL LIFE,Rp poland
Znajomość Komend:ojoj jesli o procent to myślę że 100% tak to niewiem

IC:

Imię:Alan
Nazwisko:Crop
Wiek:20
Poprzednie Prace:Na tym serwerze nie grałem,ale w na innych ochrona,Swat,La cosa nostra,
Licencje:brak na tym serwerze niestety nie grałem
Inne Umiejętności:dobra celnośc i jazda autem

Życiorys:

Alan jest młodym,wysportowanym i spokojnym człowiekiem .Gdy miał 7 lat jego matka zmarła a on był wychowywany od początku na policjanta przez swego ojca,który pracował w policji.Urodził się w Vice city.Kiedy miał 16 lat wyjechał do Liberty city aby się uczyc .Studiował prawo i bardzo dużo cwiczył .Kiedy skończył studia przyjechał do stanu los santos aby zostac policjantem .


Przyjęty!!!

Ostatnio edytowany przez Alan_Crop (27-03-2008 20:21:10)

Offline

 

#4 28-03-2008 13:07:36

Piotr_Revolt

LSPD

Zarejestrowany: 28-03-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Piotr
Wiek:17
Znajomość Mapki:96%
Poziom RP (%):100%
Poprzednie Serwery:hmm, gram od rumble, ale to pierwszy server real life.
Znajomość Komend:no w % to z 50 ale szybko sie ucze

IC:

Imię:Piotr
Nazwisko:Revolt
Wiek:22
Poprzednie Prace:nie pracowalem.
Licencje: brak
Inne Umiejętności: prowadzenie samochodow, szybkie zaznajomienie sie z terenami, obmyslanie taktyk .


Piotrek na początku nawet nie myślał żeby dołączyć do funkcjonariuszy, ukończyc Akademie policyjną bądz zostać policjantem. Juz od 16 roku życia robił przekręty, pakował sie w tarapaty lecz zawsze jakoś wychodził z opresji... W wieku 19 lat wpadł w złe towarzystwo zczął robić więcej problemów, brał narkotyki obmyślał większe kradzieże, skoki. Nawet mu to wychodziło lecz każdemu noga moze sie powinąć. W trakcie kiedy napadał na bank pilnujący tam funkcjonariusz zdązył go sparalizowac a jego kumple z gangu go wrobili po czym uciekli z miejsca zdarzenia.
Piotrek trafil za to na odsiadke, lecz miał szanse jego zdolności zauważone wcześniej przez policje
mogły by sie przydac, dlatego zaproponowano mu prace w policji. Piotr sie zgodził skończył Akademie,
po czym dostał angarz. Zatrzymał głowe swojego starego gangu, i stara sie służyć zgodnie z prawem.



Przyjęty!!!

Ostatnio edytowany przez Piotr_Revolt (28-03-2008 16:08:51)

Offline

 

#5 30-03-2008 19:24:37

Dennis_Brown

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię: Rafał
Wiek: 18
Znajomość Mapki: LS 95%
Poziom RP (%): 90%
Poprzednie Serwery: PRL, TL
Znajomość Komend: znam wszystkie

IC:

Imię: Dennis
Nazwisko: Brown
Wiek: 40
Poprzednie Prace: Taksówkarz, ochroniarz, strażnik miejski
Licencje: Prawo jazdy
Inne Umiejętności: Strzeleckie/posługiwanie sie bronią, licencja kierowcy rajdowego, opanowanie emocji

W wieku 19 lat wyemigrowałem z mojej rodzinnej wyspy do USA, aby tam szukać lepszego życia. Umiejąc jedynie jeździć samochodem i rozmawiać z ludźmi zostałem taksówkarzem w NYC. Pracowałem na taryfie przez 10 lat. W całości poznałem tajniki mechaniki i kierowania pojazdami. Wtedy też zrobiłem kurs na kierowce rajdowego.
Gdy miałem 29 lat straciłem prace. 2 lata żyłem praktycznie na ulicy, jednak los sie uśmiechnął i zostałem ochroniarzem osobistym jakiegoś biznesmena. Tzn on sie podawał za biznesmena, ale jego interesy śmierdziały na kilometr. Wtedy też zacząłem korzystać z broni. Popracowałem u niego 5 lat dopuki go ktos nie zastrzelil. (pewnie nie ubił dobrego interesu)
Następnie pracowałem przez 4 lata jako strażnik miejski. moim rejonem była południowo wschodnia czecs miasta tzw rewir 14. Jednak ta praca nie dawała mi dużej satysfakcji... nic tylko zakładałem blokady na kola i wypisywałem mandaty za zle parkowanie. ta praca tez sie skończyła i przeprowadziłem sie do San Andreas gdzie teraz obecnie jestem. Mam 40 lat na karku, bagaż doświadczeń, no i szukam uczciwej pracy.

Przyjęty

Offline

 

#6 07-04-2008 21:02:14

Victor_Szakal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 07-04-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Rafal
Wiek:16
Znajomosc mapki: 95%
Poziom RP:dobrze gram rp
Poprzednie serwery: ten jest pierwszy
Znajomosc komend:dobra

IC:

Imię:Victor
Nazwisko:Szakal
Wiek:23
Poprzednie prace:brak
Licencje:prawo jazdy
Inne umiejetnosci: dobrze strzelam i jestem dobrym pilotem
Zyciorys:
Victor kiedy byl mlody chodzil na lekcje karate byl najlepszy. Kiedy dorosl wygral mistrzostwa i postanowil studiowac prawo. Szkole zakonczyl wzorowo. Wrobili go w napad nie wiadomo kiedy to bylo .Sad uznal ze Victor jest niewinny. Victor od tamtego zdarzenia pragnal pracowac w policji i pomagac zwalczac przestepczosc.


Przyjety na okres próbny

!!

Ostatnio edytowany przez Tomek_Lisek (08-04-2008 09:16:03)

Offline

 

#7 11-04-2008 15:09:37

Krystian_Pypec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 11-04-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:
Imie:Krystian
wiek:18
znajomość mapki: 100%
Poziom RP (%):80%
Poprzednie Serwery:Brak
Znajomość Komend:!80%
IC:
Imię:Krystian
Nazwisko:Pypec
Wiek:18
Poprzednie Prace: diler Broni, diler samochodow
Licencje: prawo jazdy, Licencja pilota
Inne Umiejętności:

Życiorys:

Jestem Młodym człowiekiem, który wpadł w złe towarzystwo w przeszlosci byłem wiele razy karany  za drobne przewinienia takie jak za szybka jazda czy tez pobicia. Pracowałem równiez przez pewien czas jako Diler Broni jednak czulem ze to do mnie nie pasuje codzinne kłotnie z rodzina wieczne wizyty w wiezienu postanowilem to zmieniec  i wstapic do Policji jestem młodym człowiekiem ponieważ mam dopiero 18 Lat i czuje z emoge sie zmienic na lepsze jesli tylko da mi ktos Szanse!!!
Prosze  o pozytywne rozpatrzenie mojego CV.


Przyjety



Dziekuje!!!

Ostatnio edytowany przez Tomek_Lisek (12-04-2008 22:13:48)

Offline

 

#8 17-04-2008 22:07:44

Damian_Figzi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 16-04-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Damian
Wiek:18
znajomosc mapki: 95%
Poziom RP:tak sobie
Poprzednie serwery: ten jest pierwszy
Znajomosc komend:dobra

IC:

Imię:Damian
Nazwisko:Figzi
Wiek:19
Poprzednie prace:brak
Licencje:prawo jazdy
Inne umiejetnosci: dobrze strzelam
Zyciorys:
Jestem czlowiekiem, ktory zawsze staje w obronie slabszych. Jestem spokojny i nigdy nie mialem problemow z prawem jak i rowniez nie zadawalem sie z osobami ktore mialy kryminalna przeszlosc.Już od dawna staram sie  o prace  w policji, lecz nikt mnie nie zauwaza. Mam nadzieje ze to pismo pomoze mi spelnic moje marzenia. Dziekuje

Odrzucone

Ostatnio edytowany przez Tomek_Lisek (18-04-2008 14:12:31)

Offline

 

#9 20-04-2008 05:14:10

John_Black

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 20-04-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Marcin
Wiek:17
Znajomość Mapki:100%
Poziom RP (%):99%
Poprzednie Serwery:TrueLife(prawie6lvl)
Znajomość Komend:znam wszystkie

IC:

Imię:Johny
Nazwisko:Black
Wiek:18
Poprzednie Prace:-----na truelife LSPD ,Medyk,oraz praca w LCN
Licencje:na tym serwerze brak:(ale szybko zdobęde)
Inne Umiejętności:---


Życiorys:
Urodziłem się w 1990 na granicy Polska - NIEMCY. Przez 7 lat mieszkałem w Szczecinie gdzie równiez ukończyłem pierwsza szkołe - Podstawową. Po 6 latach podstawowej nauki przeniosłem się z rodzina do małego domu w San Fierro - USA . Tam również ukończyłem 2 życiowa szkołe - Gimnazjalną. Mój ojciec był Strazakiem. Najlepsza Jednostka w San Fierro. Rok przed ukończeniem szkoły gimnazjalnej zginoł tragicznie spalil sie pod czas akcji strazakow na Rand Ower. Miesiąc później przeprowadziłem się z matką do wielkiego miasta Los Santos. Nadszedł wtedy dla mnie i mojej rodziny bardzo trudny okres. Matka nie pracowała i oboje utrzymywaliśmy się tylko z pieniedzy od Ojca . Dzięki pomocy finansowej Pewnego czlowieka udało mi się ukończyć szkołe zawodową w Los Santos. Obecnie mieszkam w małym domku w Los Santos w dzielnicy El Corona. Aktualnie staram się o dostanie się do akademi policyjne w Los Santos. Mam ambitne plany na przyszłość i mam nadzieje że uda mi sie je spełnic pracując w Policji.


Zgłoś sie do Komendanta

Ostatnio edytowany przez Tomek_Lisek (20-04-2008 09:23:31)


moja postać to Vito_Corleone!!! nie Johny_Black

Offline

 

#10 26-04-2008 16:49:27

Mateusz_Kowal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 26-04-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię: Mateusz
Wiek: 19
Znajomość Mapki: 97%
Poziom RP (%): 75%
Poprzednie Serwery: pierwszy ale najlepszy
Znajomość Komend:70%

IC:

Imię: Mateusz
Nazwisko: Kowal
Wiek: 21
Poprzednie Prace: Dawno, pracowałem jako taxówkarz na innym nicku
Licencje: Prawo jazdy

Życiorys:
Urodziłem się w Polsce w Krakowie, jeszcze miałem ojca policjanta który wyjeżdżał  co miesiąc do USA do stanu Los Santos, ale pewnego dnia nie przyleciał rannym samolotem do Polski miałem wtedy 6 lat, matka także zmarła gdy miałem 16 lat, miała raka. Ojciec zawsze chciał, abym został policjantem i żebym kontynuował jego wspaniałą pracę. Musiałem wychowywac się sam, poniewaz nie straciłem oboje rodziców, postanowiłem zapisac sie na kurs walki Karate. Brakowało mi pieniędzy i obrabowałem sklep, ale niestety zarobiłem tylko 500 $ nie miałem z czego opłacic domu i nie mówiąc nic o kursie walki. Musiałem się zgłosic na policję i przypomniałem sobie wtedy, że razem z moim tatą pracował wójek i on mi dał pieniądze, opłacał dom i kurs, jednym słowem wyciągnął mnie z tarapatów.  On także niedawno zmarł, nie mam gdzie mieszkac i pracowac. Bardzo potrzebuje tą pracę, nadaję się do niej.

Offline

 

#11 09-05-2008 14:12:17

Mathinio_Meler

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 09-05-2008
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Wzór Podania:

OOC:

Imię:Mateusz
Wiek:12
Znajomość Mapki: 99.9%
Poziom RP (%): 89%
Poprzednie Serwery:Truelife,Liberty rp
Znajomość Komend:Superowa


IC:

Imię:Mateusz
Nazwisko:Meler
Wiek:12
Poprzednie Prace:Niemiałem
Licencje:BRAK
Inne Umiejętności:Dobra znajomosc komend

Życiorys:

Mathinio_Meler
urodzony 29.09.1983 w San Fierro

Nie wiecie kim jestem. Wasza sprawa. Mówią o mnie, że jestem dziwnym gościem, który chodzi z kapturem na głowie i rozmawia tylko z ludzmi, ktorym ufa bezgranicznie.
Urodzilem sie 29 wrzesnia 1983 roku, nie wiem gdzie, matka nigdy się nie przyznała. Ponoć jestem adoptowany, ale nie obchodzi mnie to. Rodzice mnie kochają, a to w życiu najważniejsza wartość. Miłość i zaufanie. Mamę i tatę darzę miłością większą niż zwykły syn. To oni zrobili ze mnie człowieka. A nie tylko jego szkielet.
Lata dzieciństwa wspominam przyjemnie, strzelaniny na ulicach, heroina rozsypana na stole, dziwni ludzie w domu. Tylko ja siedziałem w swoim małym pokoju i bawiłem się samochodami w skali 1:48. Liczyło się to, że kiedy przychodził odpowiedni czas, mama przynosiła mi jedzenie, wołała abym wziął prysznic albo opowiadała bajki. Kiedy troche podrosłem, potrafiłem siedzieć z rodzicami po 4 godziny i dyskutować na różne tematy. Zawsze mi się podobało. Nie miałem problemu z komunikacją z rówieśnikami, byłem dość popularnym dzieciakiem "na dzielni". Szanowali mnie starsi, bo mój ojciec sprzedawał jakiś proszek do prania. Kilka lat później okazało się, że ów proszek faktycznie znakomicie prał, ale mózgi. Nie straciłem przez to szacunku do ojca. Zarabiał na rodzinę jak mógł, a co najważniejsze - robił to skutecznie.
W szkole nie miałem szczęścia. A może powiem inaczej. Nie miałem szczęścia do szkół. Na Bronxie nigdy nie bylo dobrej szkoly. Trafilem do St. Anthonys. Bylem przeciętnym uczniem, wolałem grać w kosza niż się uczyć. Mijały lata. W 7 klasie poznałem Chrisa, który wprowadził mnie w "świat" koszykówki szkolnej. Zacząłem chodzić na treningi. Totalnie zaniedbałem naukę. Ledwo zdałem, a największe problemy miałem z francuskim. Znienawidziłem francuzow przez mojego nauczyciela, niejakiego Jeana Patoixa. Typ pochodził z Francji, ale gdy był młody, przeprowadził się do USA. I niby po co?! Teraz zjadają go robaki, bo jakiś czas po ukończeniu szkoły dowiedziałem się, że ktoś go "przypadkiem" potrącił na pasach. Wielka szkoda. Wracając do koszykówki, w 8 klasie grałem już w podstawowym składzie. Czekał mnie wybór High School, marzyło mi się pójście do St. Vincents & St. Marys. Niestety, nie przyjęli mnie z powodu słabych ocen. Musiałem iść do lokalnego liceum, gdzie panowała przemoc, a nauczyciele byli kompletnie bezradni. Nie było drużyny koszykarskiej. Całe szczęście, że do mojej klasy trafił rownież Chris. Zdecydowaliśmy się napisać petycję do dyrekcji, w której prosiliśmy o utworzenie drużyny koszykarskiej. W drugim semestrze zebraliśmy drużynę oraz rozpoczęliśmy treningi. Kapitanem byłem ja. W 2 klasie HS drużyna z naszego liceum została zgłoszona do rozgrywek ogólnokrajowych. Początkowo szło nam słabo, ale z czasem się rozkręciliśmy. Jako Senior dostałem zaproszenie na McDonald's High School Basketball. Jest to najbardziej prestiżowa impreza dla talentów ze szkół średnich. Wygrałem konkurs wsadów, a w meczu rzuciłem 31 punktów. Chyba ten moment uznaje za start mojej kariery. 3 tygodnie później dostałem listy z Duke, North Carolina oraz Wisconsin. Czekał mnie trudny wybór.
High school ukończyłem bez problemu, dzięki czemu miałem otwartą drogę do wielu uniwersytetów w kraju. Zdecydowałem się na Duke. Już jako freshman zdobyłem wraz z Duke mistrzostwo NCAA. Zainteresowały się mną kluby NBA. Niestety, kiedy zbliżał się draft, dowiedziałem się o śmierci Chrisa. Ludzie mowią, że przedawkował, ale nie wierze w to. Zawsze powtarzał, że nienawidzi narkotyków. Kiedy odszedł, załamałem się. Podczas tryoutów do Los Angeles Lakers dałem ciała. Podszedłem do trenera i powiedziałem, że rezygnuje. Zdecydowałem się na wyjazd.
Kilka tygodni później trafiłem do San Fierro. Słyszałem od znajomych, że dzieją sie tutaj ciekawe rzeczy. Zamieszkałem u przyjaciółki, mieszkam u niej już dłuższy czas. Póki co troche się nudzę, gram w lokalnej drużynie występującej w D-League, zapleczu NBA. W przyszłości marzę o grze w NBA, a jeśli nie.. Chce po prostu żyć godnie.



TROCHE SIE NAPISAŁEM

Prosze o rozpatrzenie podania

Offline

 

#12 19-08-2008 12:25:58

Martin_Kosta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 19-08-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Łukasz
Wiek:17
Znajomość Mapki:100%
Poziom RP (%):95/98%
Poprzednie Serwery:PLGFC,TFSC.
Znajomość Komend:100%

IC:

Imię:Martin
Nazwisko:Kosta
Wiek:21
Poprzednie Prace:Na Tym Serwerze Gram Pierwszy raz Ale na innych Serwerach Byłem w SWAT (Lider)
Licencje:Brak Na tym Servie Pierwszy Raz
Inne Umiejętności:Wzorowa Jazda Autem,Dobre Strzelanie,Sprawny Fizycznie w 100%

życiorys:

Martin Kost Urodzony 1987 w Liberty City.Gdy miałem 6 Lat moja mama zmarła na Raka, A Gdy miałem 10 Lat Mojego Ojca zastrzelili  Nieznani ludzie, do tej Pory Nie wyjaśniono tej Sprawy.Moja Babcia się mną opiekowała Przeniosłem sie z nią do Stanu San Andreas. Studiowałem Prawo i ukończyłem Szkółkę Policyjną. Gdy Skonczyłem Studia To przeniosłem sie do Miasta Los Santos Aby Zostać Policjantem i żyć godnie z Obywatelami.

Podpis:

Martin Kosta
..................

Proszę o Rozpatrzenie mojego podania.

Ostatnio edytowany przez Martin_Kosta (19-08-2008 12:26:48)

Offline

 

#13 12-09-2008 15:03:01

Takaszi_Maimo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 12-09-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Imię: Takaszi
Wiek:
Znajomość Mapki: 95%
Poziom RP (%): 96%
Poprzednie Serwery: Mz Extreme role play
Znajomość Komend:90%

IC:

Imię: Takaszi
Nazwisko: Maimo
Wiek: 22
Poprzednie Prace: brak
Licencje: Prawo jazdy

Życiorys:
Urodziłem się w JAponi w Tokio,  ojciec policjant który wyjeżdżał  co miesiąc do USA do staanu california, ale pewnego dnia nie przyleciał rannym samolotem do Polski miałem wtedy 10 lat, matka także zmarła gdy miałem 17 lat. Ojciec zawsze chciał, abym został policjantem i żebym kontynuował jego wspaniałą pracę.

Offline

 

#14 18-11-2008 21:16:46

Mat Scharner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18-11-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Tomasz
Wiek:15
Znajomość Mapki:Dobra
Poziom RP (%):95%
Poprzednie Serwery:Miasto Życia
Znajomość Komend:99%(grałem na innych serwerach, luki nadrobię)   

IC:

Imię:Mat
Nazwisko:Scharner
Wiek:19
Poprzednie Prace:brak
Licencje:brak(wyrobie)
Inne Umiejętności:brak(na innych serwerach poszukiwanie ludzi)

Życiorys:

Urodzony w Los Santos w 1990 roku. Rodzice Merry Scharner i Cristian Scharner. Moje dzieciństwo z góry opierało się na nauce i treningu kondycyjnym. Rodzice byli policjantami. W wieku 3 lat zacząłem chodzić do specjalnego żłobka o nastawieniu sportowym. Następnie przedszkole i w końcu szkoła. Starałem się być pilnym uczniem i wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Oczywiście miałem także upadki. W gimnazjum wpadłem w złe towarzystwo. Wagarowałem i różne nieodpowiednie rzeczy robiłem. Opamiętałem się jednak w porę, oczywiście częściowo dzięki rodzicom. Dzięki temu poznałem nie które z zasad rządzących ciemną strefą. Wyciągnąłem wnioski i na koniec 3 klasy miałem dyplom z czerwonym paskiem. Następnie liceum i zdana matura.

Offline

 

#15 16-12-2008 14:13:20

Patrick_Lis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 16-12-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

OOC:

Imię:Patryk
Wiek:18
Znajomość Mapki:70%
Poziom RP (%):średni ale szybko się ucze 50%
Poprzednie Serwery:brak
Znajomość Komend:średnia

IC:

Imię:Patrick
Nazwisko:Lis
Wiek:18
Poprzednie Prace:brak
Licencje:brak ale robie teraz prawo jazdy
Inne Umiejętności:dobrze prowadze auta i motory

Pochodze z małej wioski niedaleko LS. Wychowywałem się bez matki. Ojciec uczył mnie jak posługiwać się bronią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars Wicie kwatery